Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortal*GalleryLatest imagesRegistracijaLogin

 

 izbor za miss sa i bez bikinija

Go down 
+6
Aphrodita
edinho77
Jovana87NS
kloso
Zicmi
lala16
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Jovana87NS
Triton
Triton
Jovana87NS


Broj komentara : 61
Registration date : 2008-07-02

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 00:46

Idem 31-og uvece...do tada hocu da vidim slike svih takmicara a tebi cu prepustiti definitivnu odluku pobednika,verujem da cemo se sloziti Laughing
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 00:50

Ah joj nista onda pisi mi na ingame kolko dajes resursa za nagradu. Pa cemo to sve organizovat da se pocnu prijavljivat odma sutra navece do 29.07. 23:59 a onda nas dvije donesemo odluku 30 navece . jel se slazes?
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 01:25

A poslije toga?
Na vrh Go down
lala16

lala16


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-07-07

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:08

[img]izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Dsc01813[/img]


evo slike i svecano obecavam kad pobedim nagradu cu poslati u humanitarne svrhe tacnije poslacu najslabijem igracu u savezu!!!!
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:19

e lalo...dobar bikini Very Happy
lol!
Na vrh Go down
lala16

lala16


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-07-07

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:21

zaboravio sam napomenuti da se kandidujem za miss bez bikini!!!! jocolor Idea

pocepao sam bikini na kolenu pa nebi bilo kulturno takmiciti se u pocepanoj opremi!!! affraid
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:28

dobro ..kak da stavim foto?jel moram na net objavit...?
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:35

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Mister10
NEK SE ZNA KO JE FANCY lol!
eto kak kaže AFRO --moram nešt o sebi--(sve za nagradu)
king
ovak...završio srednju...tehničar za mehatroniku---tražim poslić...u međuvremenu radim magic-gold(honorarac)
-živim z burazom(živcira stalno-jedva čekam vrijeme kad mu dolazi cura da imam mir-i da vam mogu mirno i koncentrirano spamat) i s materom.......kao što vite malo sam udrit(al ne jako lol! )-uvijek sam za zafrkanciju..i kremšnitu lol!
i to je to..e da i kad stignem malo odem dignut koji uteg..al u zadnje vrijeme ne baš..imam curu 3 godine stariju..dižem dosta velik teret
...
pozzz svim curama....neće te požalit glasujući...gaarantiram 24h spama...cya


zion: komentar modifikovan dana: Mon Jul 28 2008, 00:59; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
lala16

lala16


Broj komentara : 15
Registration date : 2008-07-07

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:36

ides prvo na ikonu host an image i ubacis sliku kad to zavrsis iskopiras srednji red pa na ikonu pored image i stavis lik koji si kopirao

valjda ga nisam zakoplikovao suvise!!!
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSat Jul 26 2008, 23:40

OK FALA LALA skužio sam prije vremena Very Happy ...a sad će me ubit girlfriend kad vidi ovo...isse koji kiks lol!
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 00:10

Ma nece te valjda. Bila bi steta da ostanemo bez jednog kandidata


Ok ljudi iako su se vec neki prijavili sad cu zvanicno raspisat konkurs za takmicenje pod nazivom
"Izbor za miss sa i bez bikinija"
Svi se mogu prijavit najkasnije do 29.07.2008. godine do 23:59h
Obavezno napisati par recenica o sebi i staviti sliku. Smile ( oni koji su se vec prijavili molima da edituju pa nesto napisu ispod slike)
Sretno svim kandidatima.
Ah da ne zaboravim pobjednika slijedi i nagrada Wink

Strucni ziri
Jovana87 i Aphrodita
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 09:27

Ja fakat nemam neke slike svoje na kompu Sad Jedna jedina mi ova Shocked
izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Photo-10
Na vrh Go down
Jovana87NS
Triton
Triton
Jovana87NS


Broj komentara : 61
Registration date : 2008-07-02

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 11:38

Odlicno,za sad 3 kandidata cheers
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 16:01

Nevidim nikog da je napravio edit. De napisite koju rijec o sebi nemoj te biti skrti na rijecima Very Happy
Na vrh Go down
Jovana87NS
Triton
Triton
Jovana87NS


Broj komentara : 61
Registration date : 2008-07-02

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 16:21

Bar su slike poceli da salju,dobro je i to lol!
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 19:12

šaljite i vi slike pa cemo mi ocjenjivat Twisted Evil

edit: da moram priznat ovo mi je malo glupo sad lol mogli smo jednostavno napravit temu slike članova... I da ja nisam ova ženska več tip ovaj jel.. al jedina slika jbga... a i bilo je to prije par godina u nekom beech baru...
Na vrh Go down
Jovana87NS
Triton
Triton
Jovana87NS


Broj komentara : 61
Registration date : 2008-07-02

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 23:52

Zicmi (citat):
šaljite i vi slike pa cemo mi ocjenjivat Twisted Evil

edit: da moram priznat ovo mi je malo glupo sad lol mogli smo jednostavno napravit temu slike članova... I da ja nisam ova ženska več tip ovaj jel.. al jedina slika jbga... a i bilo je to prije par godina u nekom beech baru...



Pa i nije ti losa ta ideja sa slikama clanova,svidja mi se lol! A u svakom slucaju nas dve imate na MSN-u pa gledajte slike Laughing
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeSun Jul 27 2008, 23:59

p nije tvoja slika jedina imaju jos dvije!!!
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 28 2008, 00:00

ye right....šta treba pisat još*****??????? Very Happy
edit: cure još stignete nagradu povećat..... king


zion: komentar modifikovan dana: Mon Jul 28 2008, 01:00; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 28 2008, 00:22

Par rijeci o sebi. Sta volis sta ne hehehhe
Nemam pojma ni ja
Cime se bavis itd
Na vrh Go down
Admin
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
Admin


Male
Broj komentara : 198
Age : 31
Mjesto : Bihac
Registration date : 2008-05-16

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 28 2008, 23:14

Jao sto ste se napisali.Evo kad ste toliko navalili za ove kandidate i slike evo i ja se prijavljujem.Sutra saljem svoju sliku i par rjeci o meni lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
https://bhfanaticos.catsboard.com
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeMon Jul 28 2008, 23:19

king ja sam napravio svoj edit kod svoje slike...ak treba još ću al fakat ne znam kak nije dovoljno...taman se odvikavam od spamanja Very Happy
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeTue Jul 29 2008, 02:28

Aphrodita (citat):
Par rijeci o sebi. Sta volis sta ne hehehhe
Nemam pojma ni ja
Cime se bavis itd

Par rijeci o sebi. Volim cure, nevolim palentu. -> (ArrowArrow Edit: hehehhe)
Ni ja nemam pojma isto...
Bavim se vaterpolom, gašenjem požara itd


Edit: Slika je slikana mobitelom pa je malo zrnasta i loše kvalitete al jbga Sad
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 30 2008, 04:10

Ja sam reko par riječi a niko drugi neče buhuhu Sad
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitimeWed Jul 30 2008, 13:46

Zicmi procitaj pravila,mogo si editat post a ne napisat dva za redom!
Na vrh Go down
Sponsored content





izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izbor za miss sa i bez bikinija   izbor za miss sa i bez bikinija - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
izbor za miss sa i bez bikinija
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Ostalo :: Caffe BHF-
Idi na: