Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortal*GalleryLatest imagesRegistracijaLogin

 

 POCASNO OTVARANJE KAFANE

Go down 
+4
Zicmi
edinho77
zion
Admin
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 15:05

lol! cheers cheers cheers cheers cheers daj ga.....ja još držim rekord u 2 banovanja Very Happy
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 15:40

zion (citat):
lol! cheers cheers cheers cheers cheers daj ga.....ja još držim rekord u 2 banovanja Very Happy
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 16:24

Zicmi (citat):
veze000 (citat):
Zicmi (citat):
MEGASPAM!

USMENA OPOMENA

Zabranjeno je pisanje velikim fontom,i u bojama ako ne naglasujete nešto!

Pa i jesam naglašavo sam svoj spam, osim toga...
Sam si reko da je kafana za spamanje zato molimte nemoj forsirat sad...

To je nesto sto nije potrebno naglašavat!
Kafana je za spamanje a ne za kršenje pravila!
Ban na jedan dan!
Na vrh Go down
denis17BiH
Turist
Turist
denis17BiH


Male
Broj komentara : 74
Age : 35
Mjesto : Kuca
Registration date : 2008-07-05

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 19:19

he, pa covjece ovdje na ovom forumu se samo prijeti banovima i kaznjava, hehee. Svaki novi post je zanimljivo citat jer ima zanimljivih spamera koji nikad ne odustaju a naravno tu su i nasi " spasitelji " geek koji su vjecito " budni " Sleep i prate ko sta radi Shocked pa redovno daju banane.
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 19:21

tek sam počeo....samo neka tako nastave
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 20 2008, 22:55

da nema FANCY spamera king ....ne bi bilo foruma..... lol! lol!
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 21 2008, 12:28

evo zion vec malo vise postuje pravila,vise ne pise u bojama,velikim fontom.....samo spama....al ok...
sad cekam druge spamere da se poprave....
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 21 2008, 12:56

heheheh...ima vremena za boje..... lol! lol!
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeMon Jul 21 2008, 18:14

Valjda vise neces pisat u bojama?
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 00:10

nadajmo se....sad nemam napadaje..nikad ne znaš šta se može dogodit...... Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 02:26

veze000 (citat):
Zicmi (citat):
veze000 (citat):
Zicmi (citat):
MEGASPAM!

USMENA OPOMENA

Zabranjeno je pisanje velikim fontom,i u bojama ako ne naglasujete nešto!

Pa i jesam naglašavo sam svoj spam, osim toga...
Sam si reko da je kafana za spamanje zato molimte nemoj forsirat sad...

To je nesto sto nije potrebno naglašavat!
Kafana je za spamanje a ne za kršenje pravila!
Ban na jedan dan!

EHMM...
Dakle da počnemo:
  1. Zašto sam dobio ban?? Reč ču ti ja... SAMO ZATO što se ti neslažeš samnom. Nakon opomene nisam napravio ništa što zaslužuje ban! Dobio si čisto objašnjenje zašto sam to napisao, što nije NAGLAŠAVAM NIJE BILO PISANO NITI VELIKIM SLOVIMA NITI U BOJI IKAKVOJ (mozda si me bano jer sam piso bjelom?)
  2. Naravno da nisi bio u pravu i zato mislim da bi ti zauzvrat trebo biti kažnjen banom na bar 3 dana kako bi se ispravila nepravda prema meni!
  3. I da dam jedan prijedlog ovdje buduci da si ti u điru albino Mislim da bi ti trebalo oduzeti administratorske mogučnosti sa ovog foruma jer si previše impulzivan i ne poštuješ pravila koja si sam zadao!

Eto tolko od mene, pozz albino
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 11:14

skidan kapu (koju nemam) Zicmi......svaka čast Veze....al......i ja mislim da bi trebo oladit malo scratch
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:07

Kao prvo ban si zaslužio,jer nisi samo jednom nepoštivao pravila,to se nekolliko puta ponavljalo.....ja sto se tice pravila,ne krsim ih,sam sam reko da kad je obavijest da se može pisat u bojama i u velikom fontu....ali ne za ovakve gluposti....oladit cu ja,nije problem,ali zicmi ugledaj se na ziona,nakon prvog bana smirio se... PRAVILA KOJA SAM ZADAO NE KRŠIM,MALO PAZI STA PISES....nisam ja onaj tip koji briše postove,i sl. ali opet,prvo nađi 3 moja kršenja pravila a onda možemo pričat o oduzimanju prava....
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:14

i ja nemam razloga za neslaganje s tobom,nikad se stobom nisam posvađo ili nešto,neznam odakle ti sad to....
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:28

veze000 (citat):
Kao prvo ban si zaslužio,jer nisi samo jednom nepoštivao pravila,to se nekolliko puta ponavljalo.....ja sto se tice pravila,ne krsim ih,sam sam reko da kad je obavijest da se može pisat u bojama i u velikom fontu....ali ne za ovakve gluposti....oladit cu ja,nije problem,ali zicmi ugledaj se na ziona,nakon prvog bana smirio se... PRAVILA KOJA SAM ZADAO NE KRŠIM,MALO PAZI STA PISES....nisam ja onaj tip koji briše postove,i sl. ali opet,prvo nađi 3 moja kršenja pravila a onda možemo pričat o oduzimanju prava....

Nakon opomene više nisam kršio pravila, dakle nisam zaslužio ban, kakve to gluposti pričaš pa pogledaj si sam tu na forumu nakon opomene jedino sto sam napiso je
Zicmi (citat):
Pa i jesam naglašavo sam svoj spam, osim toga...
Sam si reko da je kafana za spamanje zato molimte nemoj forsirat sad...
šta je tu nepravilno napisano?????? P nisam glup da mi se tako rugaš u facu kad se sve vidi crno na bjelo i nakon tog posta sam dobio ban... baš pričaš gluposti. I još i prijetnje neke kao...

pozz, albino
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:35

ne mislim na taj post vec na druge....ali ajde nije vazno....necu se bezveze svađat s tobom
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:42

lol! UDRI BUS LI---NEDAJ NKOM DA PREŽIVIIII...... lol!
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 13:48

veze000 (citat):
ne mislim na taj post vec na druge....ali ajde nije vazno....necu se bezveze svađat s tobom


Pa bezveze je kad si u krivu, a sto se tice drugih postova, cini mi se da je to moj jedini post u boji bio otkad sam na forumu. Ali cak i da nije da si me prije opomenuo onda nebi ovog napiso tako da se opet dođe na isto...
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 14:02

lol! Zicmi....pusti vodu ,,neka govna odu.... lol! lol! lol!

king
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 14:22

Zicmi (citat):
veze000 (citat):
ne mislim na taj post vec na druge....ali ajde nije vazno....necu se bezveze svađat s tobom


Pa bezveze je kad si u krivu, a sto se tice drugih postova, cini mi se da je to moj jedini post u boji bio otkad sam na forumu. Ali cak i da nije da si me prije opomenuo onda nebi ovog napiso tako da se opet dođe na isto...

Prvi put sam te opomenuo ovdje,ali tek poslije sam vidio ostale postove....ispričavam se,ali opet ban je zaslužen zbog nepoštivanja pravila,jer pravila su pravila...kuzis....ajde idemo na kaffe pa cemo se mi napricat... lol!
Na vrh Go down
Zicmi
Radnik
Radnik
Zicmi


Male
Broj komentara : 154
Age : 38
Mjesto : Pula
Registration date : 2008-06-24

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 17:12

moze ja cu jedan ''makjato'' Shocked
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 17:22

cheers Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven KAPUČINO Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven cheers
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 17:48

veze000 (citat):
Kao prvo ban si zaslužio,jer nisi samo jednom nepoštivao pravila,to se nekolliko puta ponavljalo.....ja sto se tice pravila,ne krsim ih,sam sam reko da kad je obavijest da se može pisat u bojama i u velikom fontu....ali ne za ovakve gluposti....oladit cu ja,nije problem,ali zicmi ugledaj se na ziona,nakon prvog bana smirio se... PRAVILA KOJA SAM ZADAO NE KRŠIM,MALO PAZI STA PISES....nisam ja onaj tip koji briše postove,i sl. ali opet,prvo nađi 3 moja kršenja pravila a onda možemo pričat o oduzimanju prava....


AHAHHAHA...TEK SAM SE "PRIMIRIO " NAKON 2. BANA....HAHAHAH a ne prvog.....

lol!
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 17:51

a ista stvar nema veze... lol!
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 22 2008, 20:39

ima....ima...mora se znat ko drži rekord king
Na vrh Go down
Sponsored content





POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: POCASNO OTVARANJE KAFANE   POCASNO OTVARANJE KAFANE - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
POCASNO OTVARANJE KAFANE
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Ostalo :: Caffe BHF-
Idi na: