Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortal*GalleryLatest imagesRegistracijaLogin

 

 samo čašu mlijeka...molim

Go down 
+3
denis17BiH
Aphrodita
zion
7 posters
AutorPoruka
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeTue Aug 05 2008, 20:39

ovak poštovani komrades i drugovi i drugarice....ja sam odlučio malo otić u modus..jel kako znate_igrate dok vas je gušt-meni je gušt nesto kad sam upravo sagradio 4. koloniju...ovak najviše me živcira to sa vinom...nemam više živaca transoprtirat vino u 3 kolonije,..no...zasad kako sam u modusu(dok mi ne dođe gušt i volja),,,bit ću s vama ovđe na forumu----osim toga ne znam onda koji je smisao igre..jer čuo sam od članova skoro vodećeg saveza TBG(koji se nedavno raspao)--da su i oni zakljućili da je glupo se borit i bit topovsko meso pred crazy likovima koji kupuju ambroziju(da,da ja nisam toliko lud da je kupim)....u svakom slučaj dobra ste ekipa i zato nastavite igrat sve DOK VAM JA NEDOĐEM Very Happy
--puno pozzdrava od ,zna se, valentina - moje malenkosti king
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeTue Aug 05 2008, 21:08

Moram priznat da nije ni tebi lako. Ma ne brine mene vino nego kako je tesko doc do mramora kad imas 4 grada a samo u jednom Mramor Sad
Al polako valja sad jos kad malo stanem na noge sa cetvrtim gradom skpljat za 5-ti pa ce mozda biti malo zivlje. A sto je to tako tesko slat vino bolan. Samo posaljes svako jutro i vece po 2 broda sa vinom u svaki grad. Meni je to najmanji problem. Hoces da ja obavljam taj posao za tebe heheheheheh
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeFri Aug 08 2008, 14:18

bolesno--ova igra čini ljude "ujutro i navečer"_ VINOMANIJACIMA
--neću ovo igrat ako moram samo palit komp da bi slao vino..ovo je jedina stvar koju zamjeram (tako jako) king
Na vrh Go down
Aphrodita
Naucnik
Naucnik
Aphrodita


Female
Broj komentara : 101
Age : 37
Mjesto : Tuzla BiH
Registration date : 2008-06-17

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeSat Aug 09 2008, 01:09

Pa mogul onda dobit i ja jednu casu mlijeka hehhehehe
Na vrh Go down
denis17BiH
Turist
Turist
denis17BiH


Male
Broj komentara : 74
Age : 34
Mjesto : Kuca
Registration date : 2008-07-05

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeSat Aug 09 2008, 11:43

i ja jednu molit cu afro
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 00:15

LOL ------------e neću više bit u savezu đe nema curaaaaa ----- HEHEHE

----ja oću da se AFRO I JOVANAAAA vrate najzad u savez.......savez je počeo propadat odkad vi ne dolazite na forum i kad niste igrale!!!!!!

..................... Razz ............................................. king
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 11:06

Šta je s vama ljudi,tek tako odlazit i u ništavat savez....
Na vrh Go down
denis17BiH
Turist
Turist
denis17BiH


Male
Broj komentara : 74
Age : 34
Mjesto : Kuca
Registration date : 2008-07-05

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 11:53

Organizacija u savezu je ko ku*ac, zato ljudi i odlaze. zasto ne ocistite neaktivne, zasto vodja skorro nikad nije online, zasto su neaktivni? malo se zapitajte pa tek onda govorite zasto ljudi odlaze iz saveza
Na vrh Go down
Jovana87NS
Triton
Triton
Jovana87NS


Broj komentara : 61
Registration date : 2008-07-02

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 19:36

zion (citat):
LOL ------------e neću više bit u savezu đe nema curaaaaa ----- HEHEHE

----ja oću da se AFRO I JOVANAAAA vrate najzad u savez.......savez je počeo propadat odkad vi ne dolazite na forum i kad niste igrale!!!!!!

..................... Razz ............................................. king



Ja se izvinjavam sto nisam dolazila ali nisam bila tu kao sto svi znate,a ne sumnjam da su Edin i Afro obavljali odlicno moje obaveze umesto mene Smile (hvala im jos jednom) Ako sve bude po planu,savez ce se uskoro ocistiti i ostace samo pravi igraci,a tada ce sve krenuti na bolje! Bar sam ja optimista i verujem da ce biti tako! Tu smo nas dve jos uvek,nemoj da se brines Very Happy i svaki dan razmisljamo sta i kako da se uradi scratch scratch scratch
Na vrh Go down
ervin
Triton
Triton
ervin


Male
Broj komentara : 42
Age : 45
Registration date : 2008-07-03

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 20:39

Shocked Mad No scratch Sad šta se to tu dešava Mad cure nam beže jer smo dosadni Exclamation Question
Mislim i to ti je neki razlog za napuštanje saveza Rolling Eyes .
lol! Šta radiš kad ti u avtu svali benzina Idea pa valda po vašom kupuješ drugi lol! bar tako sad ovo izgleda Evil or Very Mad cherry cat
Na vrh Go down
Jovana87NS
Triton
Triton
Jovana87NS


Broj komentara : 61
Registration date : 2008-07-02

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeWed Aug 27 2008, 22:26

hahahahah e tako nekako ispada lol!
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:14

heheheh dobra usporedba.............nevalja po mom par stvari...vođa bi trebo bit dosta razvijen i imat score_da bi se po tom vidjela REPUTACIJA saveza,zatim ukidat wing,,jer je on trebo služit kao SEKUND hand za savez a sad to više nema i smisla.....iliti ukinut ovaj pa svi ić u wing,.,,,još kud MI SE NE IGRA-ostanem u savezu radi par dobrih ljudi I DOBRIHHHH CURA king ...a sad vidim da ni to nije vrijedno jer mi mozak doživljava KOLAPS kad vidim kako su se svi nakokodakali...(poglej kružne)--ne znam više---ako ovako nastavi brišem svoj acc....ne znam više....
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:32

Ovo trebamo napravit: Iz BHF-a izbacit sve neaktivne,sve iz winga sa vise od 6 000 bodova prebacit u BHF,( moraju biti aktivni,to ce nam edinho sredit).... I sve bi bilo super kad bi se to napravilo.... Samo treba na Amko biti aktivniji,ljudi,sastavite mi popis ljudi koje treba izbacit iz saveza,ti ce letit...
Na vrh Go down
Admin
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
Admin


Male
Broj komentara : 198
Age : 31
Mjesto : Bihac
Registration date : 2008-05-16

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:38

Vec je rijeseno sa ovim neaktivcima,izbacio sam ih vec oko7-8 tako da nas sad ima u savezu samo 20.Vec sam sa Edinhom raspravljao o tom prijedlogu da se spoji glavni savez i wing i onda ce biti sve normalno (bar se nadam).Ja jos cekam do petka da mi se svi jave ko mislim biti i dalje u savezu i nakon toga cemo krenuti sa ovim prijedlogom
Na vrh Go down
https://bhfanaticos.catsboard.com
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 13:58

Ok.... Super.... Samo probaj malo vise vremena provodit online

dodi na BHF_W chat
http://xat.com/BHF_W
Na vrh Go down
ervin
Triton
Triton
ervin


Male
Broj komentara : 42
Age : 45
Registration date : 2008-07-03

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 19:29

Ma mislim pravi je sad glasan. Suspect
A šta je bilo ono sa tvojom kružnom da stvaraš novi savez Mad . Suspect Potom si krenuo u Wing. Mogu li saznati koga vraga se idete. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Šta se mene tiče ja bi predložio jednu stvar:
Predložio bi, da one Mad "izbeglice i dezertere, da ne kažem čak izdajnike" Mad iz našeg saveza ne zoveš natrag jer su samovoljno išli u Wing pa neka tamo i ostanu. Twisted Evil Zato bi ti predložio da one tamo pustiš neka preuzmo vođenje Winga pa če tako sami sa lakočom skrbjeti da im ne bude dosadno Twisted Evil ali ostale igrače koji su barem nad 15 000 bodova pozoveš u glavni savez. Twisted Evil Twisted Evil

Po mojem mišljenju oni su zaigrali svoje članstvo u glavnom savezu. Pa neka cheers sunny rendeer santa flower jocolor ali u Wingu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 22:02

Ervin (citat):
Ma mislim pravi je sad glasan. Suspect
A šta je bilo ono sa tvojom kružnom da stvaraš novi savez Mad . Suspect Potom si krenuo u Wing. Mogu li saznati koga vraga se idete. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Šta se mene tiče ja bi predložio jednu stvar:
Predložio bi, da one Mad "izbeglice i dezertere, da ne kažem čak izdajnike" Mad iz našeg saveza ne zoveš natrag jer su samovoljno išli u Wing pa neka tamo i ostanu. Twisted Evil Zato bi ti predložio da one tamo pustiš neka preuzmo vođenje Winga pa če tako sami sa lakočom skrbjeti da im ne bude dosadno Twisted Evil ali ostale igrače koji su barem nad 15 000 bodova pozoveš u glavni savez. Twisted Evil Twisted Evil

Po mojem mišljenju oni su zaigrali svoje članstvo u glavnom savezu. Pa neka cheers sunny rendeer santa flower jocolor ali u Wingu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Usmena opomena: pazi na boje...
Na vrh Go down
ervin
Triton
Triton
ervin


Male
Broj komentara : 42
Age : 45
Registration date : 2008-07-03

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 22:45

moja greška šefe ali sam samo želio da se dobro vidi. Čak kad mi se odgovara . Nije lako kad te ljudi ovako razočaraju Sad
Na vrh Go down
veze000
TH3 BIG BOSS
TH3 BIG BOSS
veze000


Male
Broj komentara : 261
Mjesto : Crikvenica
Registration date : 2008-06-25

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 22:59

Ervin (citat):
moja greška šefe ali sam samo želio da se dobro vidi. Čak kad mi se odgovara . Nije lako kad te ljudi ovako razočaraju Sad

Dada....nije bed....
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeThu Aug 28 2008, 23:19

joooj...toliko truda,,,,toliko spama....sve,,za ništa...polako odustajem...mislim,.,,i još ne kužim kakko imate volje-... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

...od ovog spama i svih ovih neznam čega..dođe mi jedna stvar...nikad u životu nisam psovo...a sad MI DOĐE DA SVE IZREŠETAM...gubim volju za taj ikariam,,,,i sad još vidim ovo..._ma---everybody eat a shit i said honey WE ARE QUIT--mislim da ovaj tjedan počinjem brisat acc..,,a savjet je da niko ne dolazi u savez dok ne bude opstalo 5 ljudi koji znaju šta je savez i šta je forum...pfff
Na vrh Go down
ervin
Triton
Triton
ervin


Male
Broj komentara : 42
Age : 45
Registration date : 2008-07-03

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeSat Aug 30 2008, 14:43

Pa nemoj brate sad i ti da nas napuštaš. Sad Ko če onda nastavit tvoj posao niko nije tako dobar u tome Crying or Very sad Dobio si čak i svoj rank cheers
Na vrh Go down
zion
~ ZiOn ~
~ ZiOn ~
zion


Male
Broj komentara : 231
Age : 35
Registration date : 2008-07-01

samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitimeTue Sep 02 2008, 07:40

odo....
Na vrh Go down
Sponsored content





samo čašu mlijeka...molim Empty
KomentarNaslov komentara: Re: samo čašu mlijeka...molim   samo čašu mlijeka...molim Icon_minitime

Na vrh Go down
 
samo čašu mlijeka...molim
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: Ostalo :: Caffe BHF-
Idi na: